top of page

Işıltı Bakımı

ışıltı-bakımı.jpg

Işıltı Bakımı

Yüzünüzün cansız, solgun olduğunu hissediyorsanız Işıltı Bakımı uygulamasını yaptırmayı düşünebilirsiniz. Yeni nesil uygulamalar arasında yer alan Işıltı Bakımı antioksidanlarla zenginleştirilmiş ve iğnesiz cilt yenileme sistemi olarak tanımlanabilir. Işıltı Bakımı, konforlu ve etkili bir şekilde güneş hasarlarından kurtulma ve cildi yeniden canlandırma imkanı tanır.


Cilt lekeleri, derinin rengini oluşturan melanin miktarının fazla miktarda salgılanmasından kaynaklanmaktadır. %70 C vitamini içeriğiyle Işıltı Bakımı kürü, leke oluşmasını sağlayan enzimi baskılayarak lekelerde gözle görülür bir açılma sağlar. Her cilt tipine uygundur ve rahatlıkla uygulanabildiği için çok tercih edilen uygulamadır.

Big Bang Nail’de uygulatacağınız Işıltı Bakımı uygulaması, kolajen ve elastin sentezini destekleyip, cildi canlandırarak elastikiyetini artırır. Cildin nem depolarını doldurup, cilt rengini dengeler ve antioksidan koruma sağlar. Adı gibi tam bir ışıltı bakımı olan bu uygulama güçlü bir konsepttir ve her mevsimde, sosyal yaşantınızı etkilemeden rahatlıkla güvenle uygulanabilir.

seans.png

Kalıcı Oje
Uygulaması kaç seans uygulanıyor?

Işıltı Bakımı 4-6 seans uygulanmaktadır. 

KaçDikika.png

Bir seans kaç dakika sürüyor?

Ortalama olarak bir seans 25 dakika sürmektedir. 

kimler.png

Kalıcı Oje kimler yaptırabilir?

Gelişimini tamamlamış, özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

aci.png

Uygulama esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

Uygulama esnasında herhangi bir acı hissedilmez. 

para.png

Uygulamanın liste fiyatı  . . .

Uygulamanın
fiyatı nedir?

bottom of page