top of page

Highlight Glow 

brow-henna.jpg

Brow Henna

Henna brows olarak da bilinen Brow Henna, kaş kınasıdır ve kaşlarınızı geçici olarak renklendirir. Elbette bu renklendirme ile kaş şekliniz de belirginleşir. Kaşlarınız asimetrikse, dökülüyorsa ve seyrekse bu işlemi deneyebilirsiniz. Big Bang Nail’de, tüm dezenfeksiyon kurallarına uyulur dolayısıyla emin ellerde olursunuz. Bu tür işlemleri her zaman bir profesyonele yaptırmakta fayda vardır.

Brow Henna uygulanırken önce kaş şampuanı ile kaşlarınız güzelce temizlenir. Ardından kaş tasarımcılarımız tarafından kaş ölçümü yapılır. Sizin de isteğiniz göz önüne alınarak, saç renginizle uyumlu kaş kınası seçilir. Kına kaşa sürülür, arada pamuklu çubukla kaş ıslatılır. Ve ardından yaklaşık 40 dakika kadar kaşta kalan kına temizlenir.
 

seans.png

Brow Henna 
Uygulaması kaç seans uygulanıyor?

Brow Henna uygulaması tek seans olarak uygulanmaktadır

KaçDikika.png

Bir seans kaç dakika sürüyor?

Ortalama olarak bir seans 60 dakika sürmektedir. 

kimler.png

Brow Henna kimler yaptırabilir?

Gelişimini tamamlamış, özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

aci.png

Uygulama esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

Uygulama sırasında acı ya da ağrı hissedilmez. 

para.png

Uygulamanın
fiyatı nedir?

Uygulamanın liste fiyatı

. . .

Brow Henna kalıcı bir uygulama değildir. Ortalama 4-6 hafta arası dayanır. Uygulama sonrası dikkat etmeniz gereken şeyler var. Cilt temizleme ürünlerini kaşınıza değdirmemelisiniz ve kaşlarınıza herhangi bir uygulama yapmamalısınız. Kaşlarınızı korumanız, kaş kınanızın kalıcılığını artıracaktır.

bottom of page