top of page

El & Ayak Bakımı

el-ayak-bakım.jpg

El & Ayak Bakımı

İnsan vücudunda eller, yüz bölgesinden sonra en fazla dış etkenlere maruz kalan bölgelerimizin başında gelir. Bu sebeple yüzümüze uyguladığımız özel bakımlar gibi belli periyotlarda ellerimizin de özel bakımlara ihtiyacı vardır. Ayrıca ellerin güzelliğini ameliyatla eski haline getirmek mümkün olmadığı için el bakımı daha da önem kazanmaktadır. Ellerin bakımı için her gün düzenli olarak nemlendirici kullanmak, dış etki olarak ellerin sıcağa, soğuğa, deterjanlara, temizlik ilaçları ve benzeri ürünlere karşı direncini artırabilir. Tıbbi bakım cildi temizleyebilir ve güneşe maruz kalma veya yaşlanmanın neden olduğu kirliliği önleyebilir.

 

Tırnaklar hijyen açısından çok önemlidir ancak birçok hastalığı da taşıyabilirler, bu nedenle özel dikkat gösterilmelidir. Tırnakları doğru bir şekilde kesin ve estetik ve cerrahide son derece önemli olan tırnakları kesmeden tırnak kenarlarının etini temizleyin. Yanlış manikürde tırnağın kenarındaki kütikül kesildiğinde, canlı doku kesildiğinde tırnak yatağı enfeksiyonu açılır ve zamanla tırnak yatağı kötüleşir.
 

seans.png

El & Ayak Bakımı Uygulaması kaç seans uygulanıyor?

El ayak bakımı uygulaması

tek seans olarak uygulanmaktadır. 

KaçDikika.png

Bir seans kaç dakika sürüyor?

Ortalama olarak bir seans 45 dakika sürmektedir. 

kimler.png

El & Ayak Bakımı kimler yaptırabilir?

Gelişimini tamamlamış, özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

aci.png

Uygulama esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

Tamamen acısız bir işlemdir. 

para.png

Uygulamanın
fiyatı nedir?

El & Ayak Bakımının liste fiyatı . . .

Peki, kırılan ya da ayrılan tırnaklarımız için ne yapmamız gerekir?
 

Birçok kişi bunun kalsiyum eksikliği, düzensiz beslenme ve yanlış tırnaklar olduğunu düşünür ancak asıl sebep kuru tırnaklardır. Kırılgan tırnaklar için en iyi çözüm, tırnakların bakımı için özel olarak tasarlanmış yağlar ve losyonlar kullanmaktır.
 

Ayaklar vücudumuzun en yıpranmış ayaklarıdır ve tüm vücudumuzu taşırlar. Ayrıca tırnak batması, çatlak, kuruluk gibi güzellik ve hijyen açısından risklerle karşı karşıya kalabilirler. Medikal ayak bakımı; yanlış tırnak kesimi, tırnak batması, nasır, mantar ve ayakkabı çarpması nedeniyle tehlike altında olan ayakların bakımını yapabilir. Ayda bir kez el ve ayaklara yapılan tıbbi bakım ile eller ve ayaklar eski görünümüne ve canlılığına kavuşabilir.

bottom of page