top of page

Highlight Glow 

HighlightGlow

Highlight Glow 

Günümüzde kalıcı fondöten ya da renk tonu eşitlemesi olarak da bahsedilen Highlight Glow uygulaması, temel olarak cilt lekelerini kapatmak için uygulanan bir işlemdir. Cinsiyet fark etmeksizin herkesin tercih ettiği bir uygulamadır. Highlight Glow uygulaması herhangi bir kimyasal içeriğe sahip olmadığı için cilde zararlı değildir. Aksine, cildin sıkılaşmasını, akne ve damar izlerinin azalmasını sağladığı için bu işlemin gayet

faydalı olduğunu söyleyebiliriz.

Tamamen özel bir bitki özünün kullanıldığı Highlight Glow uygulaması, cilt tonunuzun eşit olmasını sağlayarak size doğal bir parlaklık ve pürüzsüzlük kazandıracak. Bu işlemin oldukça güvenilir olduğunu unutmayalım. Ancak tüm uygulamalarda olduğu gibi, Highlight Glow işlemleri için de cildinizi profesyonelliğinden emin olduğunuz, bu alanda uzmanlığı olan kişilere teslim etmenizi tavsiye ederiz.

seans.png

Highlight Uygulaması kaç seans uygulanıyor?

Tedavi bölgesine göre seans sayısı değişiklik gösterse de, genellikle tek seans uygunalır

KaçDikika.png

Bir seans kaç dakika sürüyor?

Ortalama olarak bir seans 45-60 dakika sürmektedir. 

kimler.png

Highlight Glow kimler yaptırabilir?

Gelişimini tamamlamış, özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

aci.png

Uygulama esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

Uygulama esnasında sızı olabilir. Herhangi bir anestezik uygulama yapmaya gerek yoktur.

para.png

Uygulamanın
fiyatı nedir?

Bir seans liste fiyatı TL’dir.  belirlenmiştir.  Fiyat bilgisi ve güncel kampanyalar için lütfen iletişime geçiniz.

Big Bang Nail’deki uygulamalardan birisi de Highlight Glow uygulamasıdır. Titizlikle yapılan ve sonsuz güvenle yaptırabileceğiniz Highlight Glow uygulaması için öncelikle özel olarak hazırlanan bitkisel serumlar, bu işleme özel bir cihaz aracılığıyla cilt üzerine uygulanmaktadır. Söz konusu serumların içeriği ciltte sıkılaşma, renk eşitsizliklerini ortadan kaldırma, nem kazandırma, ışıltı sağlama ve fondöten etkisi yaratan pürüzsüz bir görüntü oluşturmayı kolaylaştırmaktadır.

 

Bir mikro iğne sistemi ile cilt üzerindeki ince çizgiler açılmakta ve cilt altında kolajen üretiminin artırılmasına katkıda bulunulmaktadır. Bu sayede de hücrelerin daha çabuk yenilenmesi sağlanmaktadır.

bottom of page