top of page

İpek Kirpik

ipek-kirpik2.jpg

İpek Kirpik

İpek kirpikler, günümüzde birçok insanın gözlerin daha güzel görünmesini sağlamak için yaptırdığı bir uygulamadır. İpek kirpik uygulaması sayesinde her boy, renk ve dolgunlukta kirpiklere sahip olabilirsiniz. Bu işlem, ipek kirpik uygulaması için özel olarak üretilmiş bir yapıştırıcı kullanılarak gerekli kirpiklerin kirpik diplerine uygulanmasıyla yapılır.


Son zamanlarda çok yaygın hale geldiği için bu iş hakkında yeterli eğitimi olmayan kişiler de bu işe hizmet edebilirler. Bu işlem çok hassas alanlar için uygun olduğundan mutlaka deneyimli bir kişi tarafından tamamlamanızı öneririz. İşlemi kimlere ve nereye uygulayacağınızı dikkatlice seçmelisiniz. Bu tür işlemlerin steril bir ortamda uzmanlar tarafından yapılması süreci daha sağlıklı hale getirecektir.

seans.png

İpek Kirpik
Uygulaması kaç seans uygulanıyor?

İpek kirpik uygulaması tek seans olarak uygulanmaktadır. 

KaçDikika.png

Bir seans kaç dakika sürüyor?

Ortalama olarak bir seans 80 dakika sürmektedir. 

kimler.png

Kalıcı Makyaj kimler yaptırabilir?

Gelişimini tamamlamış, özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

aci.png

Uygulama esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

Uygulama esnasında acı ya da sızı hissedilmez.

para.png

Uygulamanın liste

fiyatı . . .

Uygulamanın
fiyatı nedir?

Big Bang Nail’de ipek kirpik uygulayıcıları, ipek kirpik sahibi olmak isteyen kişilere ipek kirpik çeşitleri, ipek kirpik boy-kalınlık-kıvrıklık detayları, ipek kirpik uygulaması çeşitleri, göz çevresi ve göz yapısına göre uygulanacak ipek kirpik hazırlığı, ipek kirpikte kullanılacak olan yapıştırıcılar hakkında bilgi verir. Bunun yanı sıra titizlik, uygulama yapılacak kişiyi bilgilendirmek için sağlıklı ipek kirpik kullanım süreci ve ipek kirpik kullanırken dikkat edilmesi gerekenler, bilgilendirme ve uygulama amaçlı profesyonel ipek kirpik bakımları ve ipek kirpik nasıl çıkarılır gibi konulara da hakim olmalılardır.


Uygulama bittikten sonra kişi gündelik hayatına devam edebilir. İlk 48 saat kirpiklere su değdirilmesi önerilmez. Bu işlem bir profesyonel tarafından tek tek uygulandığı için biraz uzun sürse de, bittiğinde uygulanan kişiyi memnun bırakarak geçirdiği süreye değdiğini anlayacağı bir uygulamadır.
 

bottom of page