top of page

Kaş & Kirpik Laminasyon

kaş-kirpik-laminasyon.jpg

Kaş & Kirpik Laminasyon

Kaş ve kirpikler ile ilgili konuların başında, kaş ve kirpiklerin renkleri gelmektedir. Genellikle açık renk kaş ve kirpikler belirgin olmamaları sebebi ile yüzün ifadesini silik bir duruma getirmektedirler. Ayrıca saç boyandıktan sonra kaş ve kirpiklerin rengi boyanın rengiyle uyuşmayabilir ve estetik açıdan hoş olmayan bir görüntü oluşturabilir. Bu gibi durumlarda kişinin tercihlerine göre yüz ve saç rengine uygun boya rengi belirlenerek profesyonelce önerilen kaş ve kirpik renklendirme işlemi gerçekleştirilir. Kaş ve kirpik boyama işlemi yüzünüzün silikliğini yok ederek daha anlamlı bakışlara ve daha belirgin, daha dolgun görünümlü kaş ve kirpiklere sahip olmanızı sağlar.

seans.png

Kaş & Kirpik Laminasyon Uygulaması kaç seans uygulanıyor?

Kaş Kirpik Boyama uygulaması tek seans olarak uygulanır

KaçDikika.png

Bir seans kaç dakika sürüyor?

Ortalama olarak bir seans 45 dakika sürmektedir. 

kimler.png

Kaş & Kirpik Laminasyon kimler yaptırabilir?

Gelişimini tamamlamış, özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

aci.png

Uygulama esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

Uygulama esnasında acı ya da sızı hissedilmez.

para.png

Uygulamanın liste fiyatı  . . .

Uygulamanın
fiyatı nedir?

Bilindiği üzere sektördeki kaş, kirpik ve saç boyaları kimyasal içeriği yüksek ürünlerdir. Deri ile temasları nedeniyle kaş, kirpik veya saç köklerine zarar verebilirler. Kaşlarına, kirpiklerine ve saçlarına düzenli olarak boya uygulayan kişiler, kıl köklerinin zayıflaması ve dökülme gibi problemler ile karşılaşabilmeleri mümkündür. Bu olumsuzlukların önüne geçilmesi için boyama işlemini bitkisel kaş kirpik boyaları ile gerçekleştirebilmek mümkündür. Bu uygulamayı yaptırmadan önce, yaptıracağınız görevliden güvendiğiniz bir bitkisel boya markasının kaş ve kirpik boyama ürünlerini kullanmalarını rica ederek çok daha sağlıklı bir işlem gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Kaldı ki, yeterince profesyonelleşmiş bir salonda zaten bu tür ürünler kimyasal değil, bitkisel temelli olarak kullanılmaktadır.

 

Big Bang Nail’de Kaş ve Kirpik boyama uygulaması yapılmadan önce, göz ve kaş çevreniz cilt tipinize uygun koruyucu kremler ile temizlenir. Kirpiğiniz veya kaşınız koruyucu pedler ve solüsyonlar ile sabitlenir ve ardından alt ve üst kısımlarından bitkisel boya ile boyanarak bekletilir. Bu işlemden sonra kirpikleriniz veya kaşlarınız ıslak pamuk yardımıyla temizlenir. Uygulama bittikten sonra gündelik hayatınıza devam edebilirsiniz.

bottom of page