top of page

Kaş, Saç & Sakal Vitamini

saç-sakal-vitamin.jpg

Kaş, Saç & Sakal Vitamini

Kaşlar, saçlar ve hatta sakallar gerek uyku düzensizliği, stres, hava şartları, çevre kirliliği, dengesiz beslenme, çeşitli hastalıklar ve ilaçlar sebebiyle gerek yanlış veya kalitesiz kozmetik ürün seçimi, serbest radikaller ya da bazen sadece genetik yatkınlık sebebiyle zamanla güçsüzleşebilir ve seyrelerek dökülebilir. Kaş, saç ve sakal vitamini olarak bilinen kavram, kılların köklerini vitaminlerle besleyerek güçlenmelerini ve dökülen yerlerde yeniden çıkmalarını sağlayan bir çeşit serum uygulamasıdır. Kaş vitamini uygulamasını kalıcı makyaj uygulamasıyla, microblading kıl tekniği uygulamasıyla ya da kaş ekimiyle karıştırmamak gerekir. 

seans.png

Kaş, Saç & Sakal Uygulaması kaç seans uygulanıyor?

Kaş, saç ve sakal Vitamini Uygulaması  seans olarak uygulanır. 

KaçDikika.png

Bir seans kaç dakika sürüyor?

Ortalama olarak bir seans  dakika sürmektedir. 

kimler.png

Kaş, Saç & Sakal kimler yaptırabilir?

Gelişimini tamamlamış, özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

aci.png

Uygulama esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

Uygulama esnasında biraz sızı hissedilebilir. 

para.png

Uygulamanın
fiyatı nedir?

Uygulamanın liste fiyatı  . . .

Genel olarak 4 seans uygulama yapılması önerilmektedir. Seanslar 15 gün aralıklarla yapılır. İlk seanstan sonra 7 ila 10 gün arasında etkisi görülmeye başlanır. Kaş vitamini uygulaması sonrasında da uygulama yapılan kişi yine yanlış kaş alımına devam ederse, kaşların tekrar seyrelme ihtimali her zaman vardır. Bu tür vitamin uygulamalarından sonra kaş alım işlemlerinizi, Big Bang Nail’deki profesyonel kişilerle devam ettirmenizi öneririz.
 

 

Genellikle kaş dökülmeleri bilinçsiz kaş alımından kaynaklanır. Yanlış kaş alımları kıl köklerinin zayıflamasına sebep olmaktadır. Kaş kökleri zayıflayan ve geri çıkmayan kişilerin yaşadığı problem büyük oranda yanlış kaş alımı kaynaklıdır. Kaş vitamini uygulamasının en etkili olduğu durum da tam olarak yanlış kaş alımlarından kaynaklı seyrekleşmedir. Bunun yanında yaşın ilerlemesi sebebiyle yaşanan saç, kaş ve sakal dökülmelerinde de saç, kaş ve sakal vitamini uygulaması oldukça başarılı sonuçlar verir.

 

 Saç kaş ve sakal vitamini uygulaması, Big Bang Nail’de yapılan profesyonel bir uygulamadır. Kaş vitamini uygulaması sonrası ortaya çıkan görüntü tamamen doğal olacaktır çünkü işlem sonunda yapay bir malzemeye değil, kendi kaşlarınıza daha gür bir şekilde sahip olacaksınız.

bottom of page