top of page

Kalıcı Oje

kalıcı-oje.jpg

Kalıcı Oje

Kalıcı Oje uygulaması, oje sürmeye ve manikür yaptırmaya zamanı olmayan ya da sürekli bunlarla uğraşmak istemeyen kişilerin tercih ettiği bir uygulamadır. Gündelik olarak kullanılan ojeler sadece 2 gün için ilk görünümünü korurlar. Ev ve iş temposu nedeniyle çok çabuk zarar görürler ve soyulurlar. Soyulan ojelerin görünümü hoş olmadığı için sürekli ojeleri silip yeniden sürmek zorunda kalabilirsiniz ancak bu da büyük bir zaman kaybı olur.

Kalıcı Oje uygulaması tırnakta uzun süre herhangi bir deformasyona uğramaksızın kalıcılığını koruyan bir uygulamadır. Big Bang Nail’de yaptıracağınız kalıcı oje uygulaması, uzun süre tırnaklarınızda kalacak. Kalıcı ojelerde çıkma ya da bozulma olmaz. Düzgün, pürüzsüz, parlak ve bakımlı bir görünüm elde edilir. Tırnak kusurlarını kapatır. Kalıcı oje tırnaklarınıza hava ve su geçmesini engellemediği için tırnaklarınıza zarar vermez veya sararmaya neden olmaz.
 

seans.png

Kalıcı Oje
Uygulaması kaç seans uygulanıyor?

Kalıcı oje uygulaması tek seans uygulanmaktadır. 

KaçDikika.png

Bir seans kaç dakika sürüyor?

Ortalama olarak bir seans 60 dakika sürmektedir. 

kimler.png

Kalıcı Oje kimler yaptırabilir?

Gelişimini tamamlamış, özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

aci.png

Uygulama esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

Uygulama sırasında acı hissedilmez. 

para.png

. Uygulamanın liste fiyatı

. . . olarak belirlenmiştir.

Uygulamanın
fiyatı nedir?

Big Bang Nail’de kalıcı oje uygulamasına başlamadan önce tırnaklar istenilen şekilde törpülenir. Daha sonra tırnaklar yağdan ve kirden arındırılır ve matlaştırılır. Bir baz uygulaması yapılarak oje sürme işlemine geçilir ve top coat uygulanır. Kalıcı oje uygulaması için özel cihazlar kullanılır. Her oje katı için tırnaklar 60 saniye UV ışığında bekletilir. Uygulama bittikten sonra ellerinizi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Direkt kuruma işlemi uygulandığı için herhangi bir bozulma söz konusu olmayacaktır.
 

Big Bang Nail’de yaptıracağınız kalıcı oje uygulaması el tırnaklarınız için 6 hafta, ayak tırnaklarınız için ise 8 hafta kalıcılığını koruyacaktır.

bottom of page