top of page

Yaz Ayları Geldi! Güzelleşmenin Tam Sırası!

Güncelleme tarihi: 25 Kas 2021

Güzel bahar aylarını geride bırakırken daha da güzel olan sıcacık yaz aylarına kapımızı açtık. Elbette bu güzel mevsimde bakımlı olmak önemli önceliklerimizden. Emine Esen Güzellik Merkezi’nde, yaz için ihtiyacınız olan tüm bakımlar mevcut!


Cilt bakımı elbette ki her mevsimin vazgeçilmezi. Güneşin sıcak yüzünün yanı sıra bir de zararlı UV ışınları yaydığı kötü bir yüzü var diyebiliriz. Bu da cilt bakımı yaptırmanızın önemini anlatacak niteliktedir. Daha ışıltılı ve parlak bir cilt için Cilt Bakımı yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Bölgesel incelme de yaz aylarının vazgeçilmezi! Bir de vücutta inatçı yağlar varsa, Lenf Drenaj masajı bunun üstesinden gelebilir. Sürekli yemekler yediğimiz ve hareketsiz kaldığımız bir dönemi geride bıraktık ve birçoğumuz yaza bu fizikle girmek istemiyoruz. Bunun için Big Bang Nail'de Bölgesel İncelme uygulamalarını tercih edebilirsiniz.


Big Bang Nail'de Cilt Bakımı, Bölgesel İncelme ve Lenf Drenaj Masajını kombine olarak alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizlere düzenli takvim oluşturarak aklınızdaki soru işaretlerini giderecektir.


Ve tabii ki güzel yaz sıcaklığında girdiğimiz denizden çıkınca da bakımlı ve güzel gözükmek isteriz! Big Bang Nail'de yaptıracağınız kalıcı makyaj uygulamaları ile uyanınca, duştan çıkınca ve denizden çıkınca da çok güzelsiniz!


Tüm uygulamalar hakkında daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilir, ücretsiz olarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

bottom of page