top of page

Protez Tırnak

seans.png

Protez Tırnak Uygulaması kaç seans uygulanıyor?

Protez Tırnak uygulaması tek seanstır. 

KaçDikika.png

Bir seans kaç dakika sürüyor?

Ortalama olarak bir seans 45-60 dakika sürmektedir. 

kimler.png

Manikür kimler yaptırabilir?

Gelişimini tamamlamış, özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

aci.png

Uygulama esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

Uygulama esnasında acı ya da ağrı hissedilmez. 

para.png

Uygulamanın
fiyatı nedir?

Uygulamanın liste fiyatı . . .

Protez-tırnak.jpg

Protez Tırnak

Tırnaklara estetik bir görünüm kazandıran protez tırnak uygulaması son yılların en popüler güzellik uygulamalarından biridir. Protez tırnak uygulaması herkes için uygundur ancak tırnak yeme problemi olanlar, tırnak şekillerini beğenmeyenler ve ince tırnaklı kişiler tarafından daha sık tercih edilir. Bunun yanı sıra iş hayatında yoğun olan kişiler, kendini bakımlı hissetmek fakat bunun için fazla zaman harcamak istemeyen kişiler ve tatile gidecek kişilere de kolaylık sağlar. 


Protez tırnağın akrilik, dipping ve jel olmak üzere 3 çeşidi bulunur. Çeşit fark etmeksizin protez tırnak uygulaması takma tırnaklardan çok daha kullanışlıdır. Aynı zamanda kendi tırnağınızmış gibi doğal görünür.

Protez tırnağın isteğe göre birçok çeşidi bulunur. Protez tırnak çeşidini seçmeden önce öncelikle yaptırmak istediğiniz yeri iyi seçmelisiniz. Big Bang Nail’de işinde son derece iyi, uzman ekibimiz bulunuyor. Protez çeşitleri şu şekildedir;
Akrilik protez tırnak, jel protez tırnak, dipping protez tırnak.


Ben bu teknikler arasından hangisini seçeceğim diye düşünüyorsan, hiç endişelenme! Big Bang Nail’deki profesyonel güzellik uzmanlarının, senin için en uygun protez tırnak tekniğini uygulayacağından emin olabilirsin. Senin için hangi yöntem seçilirse seçilsin bu uygulamanın aşamaları son derece basittir.


Protez tırnak uygulamasına kendi tırnağınızın üzerine özel koruyucu solüsyonlar sürülerek başlanır. Bu uygulama hem kendi tırnağı korur hem de protez tırnağın yapışmasını sağlar. Bir sonraki aşamada tırnağınızın uç kısmına protez tırnak yerleştirilir ve törpüyle istediğiniz boyut ve şekle getirilir. Üçüncü aşamada ise tırnağınızın ucu dışında kalan bölge akrilik ya da jel ile kaplanır. Son olarak tırnağınız bir bütün olarak pürüzsüzleştirilerek parlatılır.

bottom of page