top of page

Well - Facial

seans.png

Well Facial Uygulaması kaç seans uygulanıyor?

Uygulama 1-3 seans yapılmaktadır. 

KaçDikika.png

Bir seans kaç dakika sürüyor?

Ortalama olarak bir seans 45-60 dakika sürmektedir. 

kimler.png

Well Facial
kimler yaptırabilir?

Gelişimini tamamlamış, özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

aci.png

Uygulama esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

Uygulama sırasında acı hissedilmez. 

para.png

Uygulamanın
fiyatı nedir?

Uygulamanın liste fiyatı . . .

Well---Facial.jpg

Well - Facial

Big Bang Nail’de uygulanan Well-Facial uygulaması daha parlak, daha genç, daha nemli ve daha güzel bir cilde, konforlu bir şekilde ulaşmayı sağlayan Hydraderma-Brazyon teknolojisine sahiptir. Aqua Clean adıyla da bilinen bu yöntem; cilt temizleme, cilt soyma, cilt yenileme, cilt nemlendirme, cilt lekeleri giderme ve akne tedavisi işlemlerinin tümünün bir arada işleme alındığı bir uygulamadır.


Well Facial uygulaması, eksfoliasyonun yanı sıra mikro-dermabrazyon ve derin dermal temizleme işlemi de gerçekleştirir. Bu işlemler, uygulamanın sonucunda cildin daha parlak ve daha temiz görünmesini sağlamaktadır. Big Bang Nail’de uygulanan Well Facial uygulaması; gözenek temizliğinde, siyah nokta temizliğinde, dermal parazit temizliğinde, gözenek sıkılaştırmada ve cilt tonu dengelemede kullanılmaktadır.

Bu yoğun cilt temizliği sonrasında cildi sağlıklı ve etkili şekilde besleyen serumlar cilt altına iyice yedirilmektedir. Big Bang Nail uzmanları tarafından gerekli görülürse, cilde peeling uygulaması da yapılabilmektedir. Cilt kırışıklıkları ve cilt lekeleri, genişlemiş gözenekler, akne ve siyah noktalar, cilt kırışıklıkları ve yağlı cilde has problemler Well Facial uygulaması ile yok edilebilmektedir. Uygulama, her cilt tipine, Big Bang Nail’in uzmanları kontrolünde uygulanabilmektedir.

bottom of page